Duvar Paneli Modelleri ve Fiyatları

Duvar paneli dünyası iç mekan ve dış cephe dekorasyonu için birçok kaplama modeline sahip. Yaşam alanlarıyla ve dekorasyon stilleriyle uyumlu ürünlere talep son yıllarda giderek artmakta. Siz de duvar kaplama modelleri ve fiyatlarıyla ilgili bilgi almak istiyorsanız bu yazımızı mutlaka okumalısınız.

Ekim 2, 2023 - 11:17
Kasım 3, 2023 - 09:35
 0  12
Duvar Paneli Modelleri ve Fiyatları

Duvar paneli dünyası iç mekan ve dış cephe dekorasyonu için birçok kaplama modeline sahip. Yaşam alanlarıyla ve dekorasyon stilleriyle uyumlu ürünlere talep son yıllarda giderek artmakta. Uygun fiyatlı ürünler ise her zaman için daha fazla ilgi görüyor. Siz de duvar kaplama modelleri ve fiyatlarıyla ilgili bilgi almak istiyorsanız bu yazımızı mutlaka okumalısınız.

Ahşap Duvar Kaplama Paneli

Duvar paneli dünyası içinde doğal görünümlü ürünlerden biri ahşap duvar kaplama panelleridir. Bu ürünler günümüzde iç ve dış dekorasyonda sıklıkla kullanılmakta. Ahşap kaplamaları samimi bir hava yaratmak istediğiniz her ortamda tercih edebilirsiniz. Böylelikle yaşam ve çalışma alanlarınızda doğal bir ortam yaratabilirsiniz. Farklı renk ve doku seçenekleri içinden tarzınıza en uygun ürünleri seçebilirsiniz. 

Taş Duvar Kaplama Paneli

Taş görünümlü paneller de günümüzde dekorasyon uygulamaları için en sık tercih edilen ürünlerden biridir. Özellikle rustik dekorasyon stilinde sıkça tercih edilen taş panellerin birçok çeşidi var. Örneğin mozaik şeklinde olanlar ve asimetrik dizilimdekiler bunlardan ikisidir. Bu kaplama çeşidi Akdeniz dekorasyon stili için de en uygun seçeneklerden biridir. 

Taş duvar kaplama panelleri motif çeşitliliğinin yanı sıra renk skalası olarak da zengin seçeneklere sahiptir. İstediğiniz renkteki ürünleri yatak odası, mutfak, salon, balkon gibi birçok mekanın kaplamasında kullanabilirsiniz. Uygulamayı ister tek bir duvar, isterseniz tüm duvarlara yapabilirsiniz. 

Beton Duvar Kaplama Paneli

Duvar paneli dünyası içinde beton kaplama panelleri hem modern hem de sade bir tasarım isteyenlerin ilk tercihlerinden. Beton panellerin de diğer ürünlerde olduğu gibi birçok renk ve desen seçeneği var. Özellikle brütalist ve endüstriyel tasarımda tercih edilen bu modeli iç mekan tasarımında ve dış cephe kaplamalarında kullanabilirsiniz. 

Aynı şekilde ofis ve iş yerleri için de beton duvar kaplama panelleri iyi bir seçimdir. Duvar paneli dünyası içinde bu ürünler endüstriyel ortamlarda sıkça karşımıza çıkmakta. Mekana daha modern ve şık bir görüntü katmak için beton görünümlü duvar panelleri en uygun seçeneklerden biridir. Üstelik bu ürünler şirket imajını da güçlendirici bir etki gösterir. 

Tuğla Duvar Kaplama Paneli

Ev ve iş yeri dekorasyonunda kullanabileceğiniz panel çeşitlerinden bir diğeri de tuğla panellerdir. Nitekim duvar paneli dünyası içinde bu ürünlere de talep oldukça yüksek. İç mekanların yanı sıra dış cephe tasarımlarında da bu ürünleri sıkça görmekteyiz. Tuğla görünümlü paneller özellikle retro dekorasyon stili için en çok aranan duvar kaplamalarının başında geliyor.

İç ve dış cephelerin yanı sıra balkon, teras ve bahçe duvarlarında da tuğla panel çeşitleri iyi bir seçimdir. Bu ürünler duvar paneli dünyası içinde bu tür ortamlarda da oldukça yaygın. Hem fiyat olarak avantajlı hem de hoş görünüme sahip tuğla görünümlü duvar panellerini istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz.

Karo Duvar Kaplama Paneli

Duvar paneli dünyası içinde en zengin motif ve renk çeşitliliğine sahip modellerden biri de karo duvar kaplama panelleridir. Bu ürünleri özellikle tavan ve iç mekan duvar kaplama uygulamaları için tercih edebilirsiniz. Hem şık görüntüsü hem de su tutmayan yapısı sayesinde bu ürünler mutfak ve banyolar için de oldukça uygun. 

Karo duvar kaplama panelleriyle vintage veya rokoko tarzında göz alıcı salonlar ve yaşam alanları meydana getirmeniz mümkün. Karo paneller ayrıca kafe ve restoranlarda da dikkat çekici bir görüntü yaratmak için ideal ürünlerdir. Özellikle renk paletindeki zenginliği sayesinde karo panellerle birbirinden güzel mekanlar yaratmanız mümkün. 

3D Duvar Kaplama Paneli

Duvar paneli dünyası içinde dekoratif duvar giydirmede sıkça tercih edilen ürünlerden biri de 3D duvar kaplama panelleridir. Duvar kaplamanın yanı sıra stant, ada, tezgah gibi alanların kaplamasında da bu ürünlerle sıkça karşılaşmaktayız. 3D paneller özellikle hizmet sektöründeki işletmeler için dekoratif çözümler sağlamakta. Bu ürünleri ayrıca evinizde mutfak, balkon, salon gibi mekanlarda güzel bir tasarım yaratmak için de tercih edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Duvar Panelleri Europanel Covering’de!

Duvar paneli modelleri ve fiyatları konusunda piyasada geniş bir çeşitlilik mevcut. Nitekim duvar paneli üreticileri ürünlerini farklılaştırırken bu çeşitliliğin oluşmasını sağlamakta. Sektörün lider oyuncularından Europanel Covering, en uygun fiyatlı ürünlere ulaşmanızı sağlamakta. Duvar paneli dünyası içinde tarzınıza ve bütçenize en uygun ürünler için europanelcovering.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

EXENONLINE EXENONLINE, e-ticaret ve e-ihracat deneyimine sahip uzmanlar tarafından oluşturulmuş butik bir e-ticaret ajansıdır.